skip to Main Content

Llibre “La veu femenina a l’òpera: caràcter i interpretació”

Com a part dels actes de commemoració del 30è aniversari d’Amics del Liceu, des de l’Associació hem col·laborat activament amb l’Editorial Huygens en la publicació del llibre La veu femenina a l’òpera: caràcter i interpretació, en el qual el seu autor, Miquel Peralta, explora en profunditat la funció dramàtica de les diferents tipologies de veu femenina amb la voluntat d’anar més enllà d’aspectes merament tècnics i de classificació.

Els socis d’Amics del Liceu podran adquirir el llibre amb un 5% de descompte el mateix dia de la presentació o bé a les oficines de l’Associació (preu real 22€).

Des de l’Associació, volem fer l’obsequi d’un exemplar del llibre als prop de 150 socis que realitzen una aportació anual a un projecte artístic proposat conjuntament per l’Associació i el Liceu. Així doncs, els Amics Protectors, Preferents i Benefactors podran recollir el seu exemplar el dia de la presentació o bé a les oficines de l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies