skip to Main Content

Venda preferent de les funcions d’Andrea Chénier amb Jonas Kaufmann

Per deferència del Gran Teatre del Liceu, els socis d’Amics del Liceu podran gaudir d’un període de venda preferent per a les funcions d’Andrea Chénier protagonitzat per Jonas Kaufmann (9, 12 i 15 de març de 2018).

Amics Protectors: 13 de novembre a les 9h
Amics 15 de novembre a les 9.30h

La compra d’entrades es pot fer internet, per telèfon o a les taquilles del Teatre. Cada soci podrà comprar un màxim de dues localitats per a, màxim, una funció.

Telèfon: 902 787 397

Per internet a la pàgina web del teatre http://www.liceubarcelona.cat

Com fer-ho?
Utilitzant com a usuari la mateixa adreça de correu electrònic on rebeu les informacions de l’Associació. Si ja heu comprat entrades en alguna ocasió podeu utilitzar la mateixa contrassenya. La contrasenya es pot crear de forma automàtica o personalitzar-la. Aquest pas és necessari per poder identificar-se com a soci d’Amics del Liceu en el procés de la compra.

Recomanem que uns dies abans que comenci la venda preferent proveu d’entrar a la zona personal per comprovar que la contrassenya està activa (el Teatre no ens assegura poder atendre incidències d’aquest tipus els mateixos dies de la venda preferent).

Personalment a les taquilles del Liceu
Caldrà presentar el carnet de soci del 2017 per poder fer la compra d’entrades.
Horari: de 9.30h a 20h

Per a qualsevol dubte, podeu contactar amb l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies