skip to Main Content

Festival de Peralada 2018

El Festival de Peralada ha avançat recentment part de la programació lírica de la seva propera edició que inclou un cap de setmana per gaudir d’alguns dels noms imprescindibles de l’escena operística actual.

El dissabte 28 de juliol, un concert del tenor Jonas Kaufmann acompanyat de l’Orquestra del Teatro Real, i el diumenge 29 de juliol, l’òpera Thaïs, en versió concert, protagonitzada per Plácido Domingo i la magnífica Ermonela Jaho -qui ja va enamorar el públic del Festival l’any passat amb la seva interpretació de Cio-Cio-San a Madama Butterfly– acompanyats també del Cor i l’Orquestra del Teatro Real.

Per deferència del Festival de Peralada, els socis d’Amics del Liceu poden beneficiar-se del 10% de descompte habitual en l’adquisició d’entrades. Els socis interessats han d’enviar la seva sol·licitud per escrit a l’Associació.

Per a més informació sobre el Festival de Peralada feu clic aquí.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies