skip to Main Content

Peralada, del 6 al 7 d’agost

Enguany, un dels plats forts de l’estiu serà sense dubte el debut del director teatral Oriol Broggi en el camp de l’òpera amb una nova producció de La flauta màgica de Mozart amb direcció musical de Josep Pons i amb la participació de l’Orquestra Simfònica i Cor del Gran Teatre del Liceu. Un repartiment internacional encapçalat per Adrian Ërod, Liparit Avetisyan, Olga Kulchynska entre d’altres. Hem organitzat una sortida que també inclourà la visita al poblat ibèric d’Ullastret, el més gran de Catalunya. Completarem l’estada amb un dinar de grup al restaurant La Sala Gran de Llofriu.

Programa de viatge

Dilluns 6 d’agost
22h – La flauta màgica, de Mozart – Auditori Parc del Castell
Direcció musical: Josep Pons
Direcció escènica: Oriol Broggi
Intèrprets: Liparit Avetisyan, Olga Kulchynska, Adrian Ërod, Kathryn Lewek

Dimarts 7 d’agost
Matí – Visita al poblat ibèric d’Ullastret i dinar de grup en un restaurant proper a la zona

Preu de la sortida

Amb entrades de platea central
En habitació doble: 430€
En habitació individual: 470

Amb entrades de zona B
En habitació doble: 370
En habitació individual: 410

(El preu inclou: entrades a l’espectacle, trasllats en autocar, allotjament i esmorzar, visita guiada al poblat ibèric d’Ullastret, assegurança de cancel·lació i d’assistència durant el viatge, dossier de viatge i acompanyant d’Amics del Liceu)

Hotel:
Hotel President****

Per a més informació i reserves

  captcha

  Ompli l'espai amb les lletres que apareixen a la imatge superior

  Les seves dades seran incorporades a un fitxer propietat d'Amics del Liceu i seran tractades d'acord amb la Llei de Protecció de Dades de Caràcter Personal.

  Els camps marcats amb * són obligatoris

  Back To Top

  Ús de cookies

  Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
  Aviso de cookies