skip to Main Content

Presentació del llibre “L’art d’explicar l’Art”d’Enric Nogueras

Dijous 21 d’abril les 17h
Reial Cercle Artístic (com arribar-hi?)
*Activitat gratuïta

*Aforament limitat. Cal reserva prèvia
*MESURES COVID: mascareta i distància de seguretat obligatòries durant tota la projecció.

El proper mes d’abril, us convidem a assistir a la presentació del llibre L’art d’explicar l’Art, escrit pel periodista Enric Nogueras.  La presentació anirà a càrrec del mateix autor, Enric Nogueras, i de la periodista i membre de la Junta Maria Gorgues.

El llibre explica els motius pels quals un artista fa el que fa i el missatge que vol transmetre, de manera que davant d’una obra d’aparença senzilla, potser no cal afirmar amb tanta rotunditat «El meu fill petit ho fa millor!», 

Enric Nogueras Abelló (Barcelona, 1972) és llicenciat en Periodisme per la Universitat Ramon Llull (URL) i format en Marketing i Management Empresarial a ESADE. Ha treballat en diferents mitjans de comunicació (Catalunya Ràdio, TVE, BarçaTV o TV3) i ha dirigit la comunicació d’empreses i institucions de caràcter internacional abans de crear la seva empresa.

Per inscriure’s en aquestes activitats, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies