skip to Main Content

Projecció a l’entorn de ‘Macbeth’

Per donar al tret de sortida a la temporada, el Grup Verdi d’Amics del Liceu ha organitzat una projecció de diversos fragments d’aquest títol de Verdi -amb el qual el Liceu tanca la commemoració de l’Any Shakespeare-, provinents de diferents produccions d’arreu del món, per aprofundir en la importància de la direcció d’escena, la direcció musical i la interptetació vocal.

Dilluns 3 d’octubre a les 19.30h
Reial Cercle Artístic
(c/ Arcs, 5)

Per assistir a aquesta activitat, preguem fer reserva de plaça contactant amb l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies