skip to Main Content

Projecció a l’entorn de ‘Nabucco’

El cicle de projeccions que preparen el Grup Verdi i el Grup Wagner d’Amics del Liceu al voltant d’alguns títols de la programació del Liceu, tindran un nou emplaçament a partir d’aquesta temporada, gràcies al conveni de col·laboració signat amb el Reial Cercle Artístic. Mitjançant aquest acord, ambdues entitats volem unir esforços per a la difusió de la cultura i la música entre els respectius associats.
La primera projecció de la temporada anirà a càrrec del Grup Verdi, a l’entorn de Nabuccoamb un audiovisual que recull produccions de teatres el San Carlo de Nàpols, el Metropolitan de Nova York, la Staatsoper de Viena o l’Opéra de París.

Dimarts 6 d’octubre a les 19:30h
Sala dels Atlants del Reial Cercle Artístic, carrer dels Arcs 5

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies