skip to Main Content

Projecció a l’entorn de Werther

Dilluns, 9 de gener a les 19.30h
Reial Cercle Artístic (c/ dels Arcs, 5)

En ocasió de les properes funcions de Werther al Gran Teatre del Liceu, després de 25 anys després de no ser present a l’escenari del nostre Teatre, el Grup Verdi d’Amics del Liceu ha organitzat una projecció de diversos fragments d’aquesta òpera romàntica, provinents de diferents produccions d’arreu del món, per aprofundir en la importància de la direcció d’escena, la direcció musical i la interptetació vocal.
L’audiovisual inclourà fragments de produccions dels millors teatres d’arreu del món com l’Òpera de París, la Staatsoper de Viena, el Teatro Comunale de Bologna, el Teatro Real de Madrid o el Teatro Regio de Parma.

Per assistir a aquesta activitat, preguem fer reserva de plaça contactant amb l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies