skip to Main Content

Visions de Die Meistersinger von Nürnberg

Dilluns 13 de febrer a les 19.30h
Reial Cercle Artístic (c/ dels Arcs, 5)

Per iniciativa del Grup Wagner, l’Associació ha organitzat una projecció d’escenes de l’aclamada producció de Die Meistersinger von Nürnberg amb la direcció d’escena de Stefan Herheim –que alguns dels nostres socis van poder veure a París el març de 2016– i la batuta de Danielle Gatti. La interpretació de Michael Völle com a Hans Sachs es una pura delícia i l’espectacle visual està garantit.

Per assistir a aquesta activitat, preguem fer reserva de plaça contactant amb l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies