skip to Main Content

Promo especial per al concert de l’Orquestra Simfònica Radio Viena al Palau de la Música

Divendres 18 de març a les 20h
Palau de la Música Catalana (com arribar-hi?)
*20% de descompte

Gràcies a la nostra col·lacoració amb Bcn Clàssics, els Amics del Liceu podem gaudir d’un 20% de descompte en el concert que l’Orquestra Simfònica de Ràdio Viena oferirà sota la direcció de la seva actual directora titular Marin Alsop el 18 de març a les 20h al Palau de la Música Catalana.

El concert comptarà amb el violoncel·lista Kian Soltani com a solista convidat, que interpretarà el Concert per a violoncel en La menor de Schumann. També integren el programa del concert la Simfonia núm. 7 de Dvořák i Heliosis de Hannah Eisendle.

Clica aquí per efectuar la teva compra en aquest concert
*Si ets soci/a d’Amics del Liceu, contacta amb l’Associació i et facilitarem el codi promocional

QUE GAUDIU DE L’ESPECTACLE!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies