skip to Main Content

Promoció especial per al concert “Donna innamorata”

Divendres 1 d’abril a les 20h
Teatre de Sarrià (com arribar-hi?)
*20% de descompte
*Un cop seleccionades les entrades cal clicar el descompte CODI PROMOCIONAL 20% i afegir l’usuari PROMOCODE i la clau DONNA

Gràcies a la nostra col·lacoració amb AprÒpera, els Amics del Liceu podem gaudir d’un 20% de descompte en el concert La donna innamorata, que recull àries i duets de Mozart, Donizetti, Verdi i Puccini. Aquest concert líric agruparà diferent fragments d’òpera de diversos estils, èpoques i autors, posant la dona al centre de l’espectacle i fent aquest recorregut amb una lectura des de la perspectiva de gènere.

El concert compta amb la soprano Sara Bañeras, el baríton Carles Daza, i la pianista Olga Kobekina. La presentació anirà a càrrec de Marc Sala, tenor, president d’AprÒpera i col·laborador habitual d’Amics del Liceu.

Clica aquí per efectuar la teva compra en aquest concert

QUE GAUDEIXIS DE L’ESPECTACLE!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies