skip to Main Content

Visió del documental Caballé, más allá de la música

Dijous 20 de desembre a les 16.30h
Reial Cercle Artístic (c / dels arcs 5)
Activitat gratuïta amb reserva prèvia

Aquest mes de desembre, volem tenir el nostre record a la desapareguda soprano projectant el documental Caballé, más allá de la música, on la soprano comparteix amb els espectadors els millors moments de la seva carrera musical i la importància que l’òpera tenia dins de la seva vida personal i professional. Completarem el visionat del documental amb la col·laboració de Miquel Peralta, autor del llibre La veu femenina a l’òpera Jaume Graell, vicepresident d’Amics del Liceu amb els quals podrem aprofundir sobre les peculiaritats de la veu de la magnífica soprano recentment desapareguda Montserrat Caballé.

Contacteu amb l’Associació i reserveu plaça per a les activitats proposades natalia@amicsliceu.com o 93 317 73 78

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies