skip to Main Content

Visita comentada a l’exposició París a Parés i recital de soprano i piano

Diumenge 16 de desembre a les 11.45h
Sala Parés (c/Petritxol 5)
Activitat gratuïta preferiblement amb reserva prèvia

Amb motiu de l’exposició París a Parés, proposem una visita comentada a la mostra a càrrec del comissari Sergio Fuentes i el director de la Sala Parés Joan Anton Maragall. A més, coincidint amb l’exposició, la Sala Parés en col·laboració amb el Conservatori del Liceu i l’Associació Amics del Liceu, organitza un cicle de recitals de piano i veu durant tot el mes de desembre.

11.45h – Visita comenta a l’exposició París a Parés
12.30h – Recital de Judit Prados (soprano i membre de la Junta d’Amics del Liceu) i Alicia Carrasco (pianista) amb obres de C. Debussy, H. Duparc, J. Massià, G. Bizet, F. X, Gruber, G. Puccini E. Granados. F. Schubert, J. Brahms, H. Wolf i A. Adam.

Contacteu amb l’Associació i reserveu plaça per a les activitats proposades natalia@amicsliceu.com o 93 317 73 78

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies