skip to Main Content

Visions a l’entorn de “Götterdämmerung’

En ocasió de les properes funcions de Götterdämmerung al Gran Teatre del Liceu i per iniciativa del Grup Wagner d’Amics del Liceu, l’Associació ha organitzat unes Visions sobre aquesta òpera que consisteixen en una projecció que seguirà de forma resumida el guió de l’òpera amb la finalitat de donar continuïtat a l’acció i mostrar, alhora, els diferents muntatges escenogràfics que s’han produït darrerament.

Dilluns 22 de febrer a les 19.30 h
Reial Cercle Artístic (c/ Arcs, 5)
Per assistir a aquesta activitat cal fer reserva de plaça contactant amb l’Associació

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies