skip to Main Content

Visions a l’entorn de La Valquíria

Dilluns 5 de maig a les 19.30h
Sala del Cor del Gran Teatre del Liceu 
(accés pel vestíbul del carrer Sant Pau núm.7)

En ocasió de les properes funcions de La valquíria al Gran Teatre del Liceu i per iniciativa del Grup Wagner d’Amics del Liceu, l’Associació ha organitzat unes Visions sobre aquesta òpera que consisteixen com sempre en una projecció que seguirà de forma resumida el guió de l’òpera amb la finalitat de donar continuïtat a l’acció i mostrar, alhora, els diferents muntatges escenogràfics que s’han produït darrerament.

L’audiovisual inclourà fragments de produccions provinents del Festival de Bayreuth, del Festival d’Aix-en-Provence, del Palau de les Arts de València, del Gran Teatre del Liceu, del Metropolitan de Nova York, entre d’altres.

ENTRADA LLIURE 

 

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies