skip to Main Content

Visita comentada al Wold Press Photo 2020

*ACTIVITAT CANCEL·LADA PER MOTIUS ALIENS A L’ASSOCIACIÓ

Enguany, els Amics us proposem visitar el World Press Photo, la reconeguda mostra Internacional de fotoperiodisme que es podrà veure al Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB) durant aquesta tardor.

La fundació Photographic Social Vision organitza per setzena vegada l’exposició de fotoperiodisme a escala mundial, que aplega les obres guanyadores del concurs de fotografia i narrativa digital World Press Photo. L’exposició presenta totes les fotografies i les peces multimèdia premiades, la major part inèdites al nostre país, que s’han escollit per la seva qualitat visual excepcional i que ofereixen diferents perspectives al voltant de l’actualitat global.

Més informació a l’entorn d’aquesta mostra aquí

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies