skip to Main Content

Visita comentada a l’exposició de Magí Puig i recital de violí a la Sala Parés

Divendres 28 de maig a les 18.00h (places exhaurides)
Sala Parés (Com arribar-hi?)
Activitat gratuïta amb reserva prèvia
*Activitat exclusiva per a socis d’Amics del Liceu, màxim 1 acompanyant.
*Grup limitat de 25 persones, mascareta i distància de seguretat obligatòries durant tota la visita.

Aquesta primavera, la Sala Parés organitza de nou, juntament amb el Conservatori del Gran Teatre del Liceu, un cicle de concerts de petit format anomenat Afinitats, que té com a objectiu donar a conèixer nous talents musicals i que compta amb la participació d’alumnes d’estudis superiors de música clàssica i contemporània d’aquesta entitat.

Després de l’èxit de les últimes edicions, els Amics del Liceu us proposem una activitat combinada, que consisteix en una visita comentada en grup reduït a l’exposició de pintura contemporània de l’artista Magí Puig, on comptarem amb la presència de l’artista i, seguidament, l’assistència a un recital de violí dins del cicle Afinitats, protagonitzat per alumnes de cursos superiors del Conservatori del Gran Teatre, també a la Sala Parés. 

Més informació sobre l’obra de l’artista Magí Puig (28 de maig) aquí
Més informació sobre el cicle de concerts Afinititats aquí

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies