skip to Main Content

Visita presencial al Parlament de Catalunya

Dilluns 21 de juny a les 10.30h i a les 15.30h (2 grups, places exhaurides)
Dimarts 22 de juny a les 10.30h i a les 15.30h (2 grups, places exhaurides)
Parlament de Catalunya (Com arribar-hi?)

*Activitat gratuïta amb reserva prèvia
*Activitat exclusiva per a Amics del Liceu, cal reserva prèvia, màxim 1 acompanyant.
*MESURES COVID: mascareta i distància de seguretat obligatòries durant tota l’activitats. Grups de 9 persones.

Després de l’èxit de la visita virtual que vam realitzar al Parlament de Catalunya en ple confinament, ara que aquest edifici reprèn les visites presencials, els Amics us proposem una visita comentada a aquesta institució emblemàtica situada la nostra ciutat.

Es tracta d’una visita guiada exclusiva per als Amics del Liceu, on recorrerem els espais principals del Parlament de Catalunya de la mà d’un guia especialitzat durant un itinerari que durarà 1h aproximadament. Visitarem l’hemicicle, el Saló Gris, el Saló Rosa, la Sala dels Passos Perduts o l’escala d’honor entre altres espais emblemàtics.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies