skip to Main Content

Visitem la Casa Amatller

Dimarts 17 de novembre a les 11h i a les 18h (places exhaurides)
Casa Amatller (com arribar-hi?)
Preu Amics: 18€
*Activitat exclusiva per a socis d’Amics del Liceu, màxim 1 acompanyant.
*Imprescindible reserva prèvia, pagament per avançat. Grup limitat de 15 persones, mascareta i distància de seguretat obligatòries durant tota la visita.

Aquest novembre, continuant amb la nostra col·laboració amb Cases Singulars, us proposem redescobrir un espai emblemàtic de la nostra ciutat: La Casa Amatller, a través d’una visita comentada exclusiva per als Amics del Liceu.

La Casa Amatller, un espai únic situat al cor de Barcelona, data d’època modernista i fou remodelat pel famós arquitecte Josep Puig i Cadafalch. Durant la nostra visita, coneixerem el tresor que s’amaga a l’interior d’aquesta casa, la història de la família que hi habitava, i gaudirem d’una petita degustació de xocolata Amatller.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies