skip to Main Content

Col·loqui amb les guanyadores del premi Amics del Liceu del concurs Tenor Viñas

Dilluns 29 d’abril a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)

*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Continuant amb el nostre cicle de col·loquis, aquest mes d’abril us proposem una xerrada per conèixer les sopranos Rosa Maria AbellaMaria Isart i Montserrat Seró, guanyadores del premi Amics del Liceu a la darrera edició del Concurs Tenor Viñas. El premi atorgat, permetrà a aquestes joves cantants la possibilitat de poder continuar la seva formació lírica, ja que consisteix en una beca per estudiar tècnica vocal amb la destacada soprano Luciana Serra. Les guanyadores conversaran amb el nostre president, Jaume Graell, i compartiran amb tots els Amics i Amigues que ens acompanyin, l’experiència de partipar en un concurs de cant de gran ressò internacional com el Concurs Viñas. Aquest col·loqui es podrà veure posteriorment al nostre Canal Youtbe.

Per inscriure’s a aquesta activitat, cal que us poseu en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies