skip to Main Content

Col·loqui amb Leticia Martín, directora de producció

Dilluns 9 de gener a les 19h
Sala del cor del Liceu (entrada pel vestíbul de Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia 

Continuem amb el nostre cicle de col·loquis Els interiors del Liceu, que vam iniciar el director artístic, Víctor Garcia de Gomar, i amb el director general ,Valentí Oviedo, per conèixer més de prop els secrets que s’amaguen darrere l’escena. En aquesta ocasió, volem convidar-vos a la trobada que farem amb la directora de producció, Leticia Martín, que parlarà amb el nostre president, Jaume Graell, sobre la tasca al capdavant d’aquest departament del Teatre. El col·loqui inclourà un torn de preguntes obert a tots els assistents.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies