skip to Main Content

Col·loqui amb Liliana Pereña i Cristina Fortuny, responsables de caracterització i sastreria del Gran Teatre del Liceu

Dimarts 27 de febrer a les 19h Sala del Cor (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Continuem amb el nostre cicle de col·loquis Els interiors del Liceu, per conèixer més de prop els secrets que s’amaguen darrera de l’escena. En aquesta ocasió, volem convidar-nos a la reunió que farem amb  Liliana Pereña, responsable del servei de caracterització, i Cristina Fortuny, cap del servei de sastreria del Gran Teatre del Liceu, que parlarà amb el nostre president, Jaume Graell, sobre aquest treball tan apassionant i únic dins del Teatre, que inclou tasques d’adaptació del vestuari, neteja, etiquetatge, postisseria, maquillatge, perruqueria i màscares. El col·loqui inclourà un torn de preguntes obert a tots els assistents.

Per inscriure’s a aquesta activitat, cal que us poseu en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies