skip to Main Content

Conferència a l’entorn de “Carmen”

Dimarts 19 de desembre a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de l’òpera Carmen que el Gran Teatre del Liceu presenta el proper mes de gener amb la mítica producció de Calixto Bieto, us convidem a assistir a la conferència presencial que Jaume Radigales, professor universitari i crític musicalens oferirà sobre aquest títol de Bizet. Recordeu que, posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies