skip to Main Content

Conferència virtual a l’entorn de “Don Giovanni”

Dimecres 21 d’octubre a les 19h
A través del programa Zoom
*Activitat gratuïta per a Amics del Liceu, cal reserva prèvia

Amb motiu de l’òpera Don Giovanni de Mozart, que podrem veure al Liceu durant el mes d’octubre i novembre, us convidem a assistir de manera virtual a la conferència que Jaume Radigales, professor titular de la Universitat Ramon Llull, crític musical del diari Ara i de Catalunya Música ensoferirà sobre aquest potent drama que combina una música captivadora amb un personatge seductor que fascina per la seva complexitat.

Aquesta activitat es farà en format virtual a través del programa Zoom i és gratuïta. Un dia abans us enviarem l’enllaç al qual us haureu de connectar per poder accedir a la conferència. Recordeu que posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube:

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies