skip to Main Content

Conferència a l’entorn de Rigoletto

Dimecres 15 de març a les 19.30h
Sala del Cor del Gran Teatre del Liceu (La Rambla, 51-59)

Parlar de Rigoletto és sinònim de presència de grans veus al nostre escenari. Carlos Álvarez torna a Barcelona per interpretar el rol protagonista, acompanyat de la Gilda de Desirée Rancatore i el debut de Javier Camarena en el rol del duc de Màntua. El periodista i crític musical Javier Pérez Senz es descobrirà els secrets de la partitura de l’òpera de Verdi.

Per assistir a aquesta activitat, preguem fer reserva de plaça contactant amb l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies