skip to Main Content

Presentació de la 25a edició de la Schubertíada de Vilabertran

Dijous 23 de març a les 19.30h
Cercle del Liceu (La Rambla, 65)

En ocasió del seu 25è aniversari, la Schubertíada de Vilabertran ha organitzat una presentació en exclusiva per als nostres socis del programa de la seva 25 edició que se celebrarà aquest proper estiu. La presentació anirà a càrrec del seu director, el Dr. Jordi Roch. Per aquesta ocasió tan especial, la Schubertíada oferirà un petit recital per cloure l’acte de la jove soprano Natalia Labourdette.

Per assistir a aquesta activitat, preguem fer reserva de plaça contactant amb l’Associació.
Caldrà que els homes portin corbata.

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies