skip to Main Content

Conferència a l’entorn d”El castell de Barbablava”

Dimarts 9 d’abril a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)

*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de la propera òpera en versió concert El castell de Barbablava que tindrà lloc al Gran Teatre del Liceu el proper mes d”abril sota la batuta del mestre Josep Pons, us convidem a assistir a la conferència presencial que el crític musical Jordi Maddaleno ens oferirà sobre aquest títol de Bartók. Recordeu que, posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies