skip to Main Content

Conferència a l’entorn d'”Orgia”

Dimecres 10 d’abril a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)

*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de la propera òpera Orgia que tindrà lloc al Gran Teatre del Liceu el proper mes d”abril sota la batuta de Pierre Bleuse us convidem a assistir a la conferència presencial que Gonzalo Lahoz, divulgador musical i codirector de la revista Platea Magazine, ens oferirà sobre aquest títol d’Héctor Parra i Calixto Bieito. Recordeu que, posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies