skip to Main Content

Conferència a l’entorn d'”Orfeo”

Dijous 8 de febrer a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de l’òpera en versió concert l’Orfeo que el Gran Teatre del Liceu presenta el proper mes de febrer sota la direcció de René Jacobs us convidem a assistir a la conferència presencial que Oriol Pérez Treviño, musicòleg i col·laborador habitual d’Amics del Liceuens oferirà sobre aquest títol de Monteverdi. Recordeu que, posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies