skip to Main Content

Conferència virtual a l’entorn de “Les contes d’Hoffmann”

Dimecres 13 de gener a les 19h
A través del programa Zoom
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de l’òpera Les contes d’Hoffmann de Jacques Offenbach, que podrem veure al Liceu durant el mes de gener, us convidem a assistir de manera virtual a la conferència que Josep Subirà, historiador, crític d’òpera i col·laborador habitual d’Amics del Liceu, ens oferirà sobre aquesta magnífica òpera on els somnis i la realitat s’entrellacen.

Aquesta activitat es farà en format virtual a través del programa Zoom i és gratuïta. Un dia abans us enviarem l’enllaç al qual us haureu de connectar per poder accedir a la conferència. Recordeu que posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies