skip to Main Content

50% de descompte per a “La Clemenza di Tito” al Conservatori

El Màster en Interpretació d’Òpera que ofereix el Conservatori Liceu dóna a joves professionals del cant l’oportunitat de créixer i desenvolupar-se com a intèrprets en un entorn d’excel·lència artística i altíssima competència musical. Cada any, l’objectiu del Màster de treball de preparació, assaig i escenificació d’un títol significatiu del repertori operístic es materialitza en dues representacions obertes al públic que culminen aquest procés de perfeccionament interpretatiu, alhora que suposen una experiència dins una producció professional per als intèrprets i una atractiva oferta artística d’alt nivell per a tots els amants de la lírica de la ciutat.

El proper dijous 25 i divendres 26 d’abril, a les 19h, tindrà lloc la representació de l’òpera La Clemenza di Tito de W. A. Mozart, inclosa dins el cicle Liceu Cambra a l’Auditori Conservatori Liceu, sota la dirección musical de Diego Martín, la direcció d’escena de Susana Egea i la direcció artística de Luciana Serra.

Els socis d’Amics del Liceu, per deferència del Conservatori del Liceu, poden beneficiar-se d’un 50% de descompte en la compra d’entrades per aquest espectacle. Per gaudir del preu especial cal escollir el descompte “Amics Conservatori Liceu” i validar-lo amb el codi promocional AMICSLC24.

Més informació i compra d’entrades fent clic aquí.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies