skip to Main Content

10% de descompte per a la Schubertíada 2024

La Schubertíada
Descompte exclusiu per a Amics del Liceu 

*10% de descompte amb el carnet d’Amics del Liceu (màxim 2 entrades per concert)
CODI PROMOCIONAL: AmicsLiceu_SV24

Un any més torna la Schubertíada, un festival que arriba a la seva 32a edició i té com a objectiu la divulgació de l’obra del compositor Franz Schubert, així com també d’altres autors afins per actitud i època, mitjançant el talent de les noves generacions. Enguany, els concerts se celebraran a diferents ubicacions: Barcelona, Vilabertran, Vilajuïga, o Pals i comptarà amb cantants com el baríton Mattias Goerne i pianistes com Julius Drake o Javier Perianes entre molts altres. A més, gràcies a la nostra col·laboració amb el Festival, els Amics del Liceu, comptem amb un codi promocional per comprar entrades per aquest festival amb un 10% de descompte.

*A més, els Amics del Liceu estem preparant una sortida en grup a la Schubertíada, que tindrà lloc del 21 al 24 d’agost. Podeu trobar més informació aquí
*Consulteu la programació completa de La Schubertíada aquí

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies