skip to Main Content

Concert especial amb les millors àries de Puccini

Dijous 28 de novembre a les 21.30h
Palau de la Música Catalana
Col·laboració amb el Diari Ara

Els Amics del Liceu us recomanem el concert especial amb els millors àries de Pucini, que tindrà lloc el proper 28 de novembre al Palau de la Música Catalana amb motiu del centenari de la mort del compositor. L’Orquestra Simfònica del Vallès, sota la batuta de Julio García Vico i juntament amb els cantants Alejandro RoyIsabel Ortega i Maria Miró, celebraran l’obra d’un dels més grans compositors d’òpera de tots els temps. El programa inclourà àries, duets i números orquestrals de les seves òperes més populars: TurandotToscaLa BohémeMadama Butterfly o La Rondine, entre d’altres; amb la interpretació d’àries immortals com “Un bel dì vedremo”, “O mio babbino caro” o “Nessun dorma”, entre moltes més.

Més informació aquí
Venda d’entrades aquí

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies