skip to Main Content

Inauguració exposició llibre “Temporada d’òpera 2019-2020”

Dijous 3 d’octubre a les 19.30h
Balcó Foyer del Gran Teatre del Liceu
*Activitat gratuïta, no cal reserva prèvia

Enguany, el llibre Temporada d’òpera d’Amics del Liceu ha estat il·lustrat per l’artista plàstic Alfons Borrell. Per tal de fer la presentació d’aquestes obres de contingut operístic, la Galeria Joan Prats i els Amics del Liceu, amb la col·laboració del Gran Teatre del Liceu, us convidem a la inauguració de l’exposició sobre les 10 òperes de la temporada del Liceu 2019-2020. L’exposició es podrà visitar al Balcó Foyer fins el dia 4 de novembre (durant les funcions de Turandot).

A més, a partir de dijous 3 d’octubre tots els socis podreu recollir el vostre exemplar del llibre “Temporada d’òpera 2019-2020” amb què Amics del Liceu us obsequia anualment.

Us hi esperem!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies