skip to Main Content

Tercera conferència online

Dilluns 29 de juny a les 19h
A través del programa Zoom
*Activitat gratuïta per a Amics del Liceu, cal reserva prèvia 

Seguint amb la nostra línia d’activitats culturals en format virtual, us anunciem la nostra propera conferència: “El belcanto romàntic: Rossini, Bellini i Donizetti”, a càrrec de Marc Sala, tenor i col·laborador habitual d’Amics del Liceu. Aquesta activitat es farà en format virtual a través del programa Zoom i és gratuïta per als nostres socis. Cal reservar plaça amb antelació responent a aquest correu electrònic, o trucant al telèfon de l’Associació: 93 317 73 78. El mateix dilluns 29 us enviarem l’enllaç al qual us haureu de connectar per poder accedir a la conferència.

Recordeu que posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube:

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies