skip to Main Content

Inauguració exposició “Llibre Temporada d’òpera 2021-2022”

Dimecres 20 d’octubre a les 19.30h
Balcó Foyer del Gran Teatre del Liceu
*Activitat exclusiva per a socis d’Amics del Liceu. Màxim 1 acompanyant.
*Cal reserva prèvia. Aforament limitat, mascareta  i distància de seguretat obligatòries durant tota l’activitat.

Enguany, el llibre Temporada d’òpera d’Amics del Liceu ha estat il·lustrat per l’artista plàstica Victòria Civera. Per tal de fer la presentació d’aquestes obres de contingut operístic, la Galeria Joan Prats i els Amics del Liceu, amb la col·laboració del Gran Teatre del Liceu, us convidem a la inauguració de l’exposició sobre les  òperes de la temporada del Liceu 2021-2022. L’exposició es podrà visitar al Balcó Foyer fins el dia 20 de desembre (durant les funcions). Durant la inauguració, comptarem amb la presència Maria Gorgues, directora del llibre de Temporada i membre de la Junta d’Amics del Liceu, i Patricia de Muga, directora de la Galeria Joan Prats.

A més, durant la inauguració tots els socis/es podreu recollir el vostre exemplar del llibre “Temporada d’òpera 2021-2022” amb què Amics del Liceu us obsequia anualment.

Més informació sobre l’edició d’enguany

Us hi esperem!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies