skip to Main Content

Projecció a l’entorn de I due Foscari

En ocasió de les properes funcions en versió concert d’I due Foscari al Gran Teatre del Liceu, i per tal de posar imatge a la versió concert d’aquest títol, el Grup Verdi d’Amics del Liceu ha organitzat una sessió durant la qual es projectaran diversos fragments d’aquesta obra, provinents de diferents produccions, per aprofundir en la importància de la direcció d’escena, la direcció musical i la interpretació vocal.
L’audiovisual inclourà fragments de produccions del Teatro alla Scala de Milà, del San Carlo de Nàpols, del Teatro Regio de Parma i del Metropolitan de Nova York, entre d’altres.
Dilluns 27 d’abril a les 19,30h sala Cor del Gran Teatre del Liceu, entrada per la Rambla 51-59.
Entrada lliure

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies