skip to Main Content

Presentació del Festival Life Victoria

Dimecres 13 de setembre a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Gràcies a la nostra col·laboració amb la Fundació Victoria de los Ángeles el Festival Life Victoria ens ofereix de manera exclusiva per als Amics del Liceu la presentació de la temporada d’enguany. L’acte anirà a càrrec d’Helena Mora, presidenta de la Fundació Victoria de los Ángeles, Marc Busquets, director artístic del Festival, i Jaume Graell, president d’Amics del Liceu, i conclourà amb un petit tast musical on tots els Amics hi sou convidats.

El Lied Festival Victoria de los Ángeles ret homenatge a la soprano barcelonina combinant tres de les facetes que la van definir: l’amor al Lied, l’excel·lència i l’impuls a nous talents. La Fundació Victoria de los Ángeles impulsa aquest cicle dedicat al gènere del Lied, que amb tant èxit va abordar la cantant catalana.

Recordeu que els socis d’Amics del Liceu podem beneficiar-nos d’un descompte en la compra d’entrades per al Festival, properament informarem de tots els detalls.

Cliqueu aquí per a més informació sobre el Festival Life Victoria.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies