skip to Main Content

Presentació del llibre “El gran baríton” de Xavier Gual

Divendres 29 d’octubre a les 19h
Llibreria Byron (Com arribar-hi?)
*Activitat gratuïta sense reserva prèvia, aforament limitat
*MESURES COVID: mascareta i distància de seguretat obligatòries durant tota la visita

Gràcies a la nostra col·laboració amb la llibreria Byron, aquest mes d’octubre us convidem a assistir a la presentació del llibre El gran baríton, de l’escriptor Xavier Gual. La presentació anirà a càrrec d’Enric Calpena, periodista i vocal de la junta d’Amics del Liceu.

Amb un ritme narratiu apassionant, la novel·la passeja el lector per l’Amèrica Llatina i li dona totes les eines per entendre una època ja passada i uns moviments que ara són història. Xavier Gual narra la vida ficcionada del seu avi, el gran baríton català que va fer fortuna com a cantant de sarsueles i que tenia com a sobrenom «el Cañón Catalán».

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies