skip to Main Content

Presentació del llibre “Memòries d’un apuntador” de Jaume Radigales

Dilluns 20 de desembre a les 19h
Llibreria Byron (Com arribar-hi?)
*Activitat gratuïta sense reserva prèvia, aforament limitat
*MESURES COVID: mascareta i distància de seguretat obligatòries durant tota la visita

Gràcies a la nostra col·laboració amb la llibreria Byron i amb el professor Jaume Radigales, aquest mes de desembre us convidem a assistir a la presentació del llibre Memòries d’un apuntador de Jaume Radigales. La presentació anirà a càrrec de Xavier Bosch, periodista i escriptor.

Es tracta d’un llibre editat per Huygens, que recull les memòries de Jaume Tribó,  mestre apuntador del Gran Teatre del Liceu. Un testimoni que recull les anècdotes més significatives del treballador més longeu del Teatre.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies