skip to Main Content

Projecció a l’entorn de “Don Giovanni”

NOVA DATA: Dijous 15 d’abril a les 19.00h
Reial Cercle Artístic (com arribar-hi?)
*Aforament limitat. Cal reserva prèvia
*MESURES COVID: mascareta i distància de seguretat obligatòries durant tota la projecció.

Durant el mes d’abril, reprenem una de les nostres activitats suspeses a causa de la pandèmia: la projecció a l’entorn de Don Giovanni. El Grup Verdi d’Amics del Liceu ens proposa la projecció a l’entorn d’aquesta òpera de Mozart, un dels títols amb què el Gran Teatre del Liceu arrencava temporada malgrat les cancel·lacions que va patir degut a la covid-19. Com és habitual l’audiovisual inclourà diversos fragments de les millors posades en escena i veus d’aquesta magnífica obra de Mozart.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies