skip to Main Content

Sevilla 29 i 30 de juny

Iniciem una nova modalitat de viatges amb preus més ajustats i assequibles per tal que l’oportunitat de conèixer altres ciutats i altres teatres d’òpera pugui ser una oferta per a més socis. Per aquests viatges, les entrades als teatres seran de categories inferiors a l’habitual però sempre assegurant la visibilitat dels espectacles.

Per aquesta ocasió, viatgem al Teatro de la Maestranza de Sevilla  que tanca la temporada lírica amb una producció del Rigoletto – concebuda per Stefano Vizioli per al Teatro Reggio di Parma- que compta amb qui és, de ben segur, un dels barítons amb més reconeixement i estimació interpretant el rol protagonista, el gran Leo Nucci, acompanyat de les veus emergents de Celso Albelo i Jessica Prat, sota la batuta de Pedro Haffter, director artístic de la Real Orquestra Sinfónica de Sevilla i del Teatro de la Maestranza.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies