skip to Main Content

Conversa amb Marina Viotti (Festival Life Victoria)

Dilluns 22 de juny a les 18h
Instagram Live @amicsliceu

Continuant amb la nostra línia d’activitats virtuals i gràcies a la col·laboració del Festival de Lied Life Victoria, us convidem a participar en una interessant conversa a càrrec de Marina Viotti, mezzosoprano, i Marc Busquets, director artístic del Festival Life Victoria, a través del nostre compte d’Instagram (Live). Després de la conversa, Marina Viotti ens oferirà un petit recital acompanyada del guitarrista Gabriel Bianco.

A continuació, us adjuntem el vídeo de l’activitat:

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies