skip to Main Content

Vine a “La Nit dels Amics del Liceu”

Dimarts 4 de juny a les 19h (places exhaurides)
Foyer del Gran Teatre del Liceu
*Activitat exclusiva per a socis d’Amics del Liceu, cal reserva prèvia (màxim 1 acompanyant)

A la Junta i l’equip d’Amics del Liceu ens fa especial il·lusió anunciar que el proper mes de juny us convidem a assistir a La nit dels Amics, un acte que va néixer la primavera de 2019 amb l’objectiu d’esdevenir un punt de trobada anuals per als nostres Amics i Amigues.

L’acte tindrà lloc el proper dimarts 4 de juny a les 19h al Foyer del Liceu, i servirà de marc per a l’acte de lliurament dels Premis de la Crítica, que l’Associació convoca anualment des de fa gairebé 30 anys, corresponents a la temporada 2022-2023.

L’acte inclourà actuacions musicals, d’una banda, de cantants emergents per tal de donar-los projecció a l’inici de la seva carrera professional i, de l’altra, d’artistes amb una carrera operística ja consolidada.

Per aquest acte disposeu d’una invitació doble per soci/a, a excepció dels Amics Protectors, Preferents i Benefactors, que poden gaudir de dues invitacions dobles per persona.

Recordeu que, un cop feta la reserva, rebreu un email o whatsapp de confirmació. Si ja heu fet prèviament la reserva per aquest acte, no cal tornar-la a fer.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – 680 21 37 29 natalia@amicsliceu.com (preguem que feu la reserva per un sol canal).

T’hi esperem!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies