skip to Main Content

Diàleg amb compositores: Júlia Sese, Helena Cánovas i Anna Campany

Dijous 30 de maig a les 18h
Reial Cercle Artístic (com arribar-hi?)
*Aforament limitat. Cal reserva prèvia

Per acabar el mes de maig, els Amics us proposem una activitat en colaboració amb el Festival de Perelada. Les compositores Helena Cánovas i Anna Campany que presentaran les seves obres al concert Renaissance Reloaded sota la direcció de Julia Sesé, directora del Cor de Cambra del Palau, aquest estiu al Festival Perelada, dialogaran sobre quins són els reptes als quals han de fer front com artistes de la música catalana moderades per la periodista cultural Agnès Batlle i la coordinadora del Festival Perelada, Laia Tous

Recordeu que els Amics del Liceu estem preparant una sortida al Festival de Perelada del 26 al 28 de juliol, podeu consultar tots els detalls aquí

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies