skip to Main Content

Vine a la taula rodona “Josep Mestres Cabanes i l’escenografia a Catalunya”

Dimarts 28 de novembre a les 18h (places exhaurides)
Gran Teatre el Liceu (accés pel carrer Sant Pau)
*Activitat gratuïta amb reserva prèvia, aforament limitat

Amb motiu de la presentació del llibre Josep Mestres Cabanes, per deferència del Gran Teatre del Liceu i de la Fundació Mestres Cabanes els Amics del Liceu us proposem assitir a la taula rodona Josep Mestres Cabanes i l’escenografia a Catalunya, que tindrà lloc el proper 28 de novembre a les 18h.

El periodista Màrius Carol moderarà la vetllada acompanyat pels escenògrafs Alfons Flores, Jordi Castells, Adrià Pinar i Montse Pinar i la doctora en història i teoria de l’escenografia Anna Solanilla

Per inscriure’s en aquestes activitats, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies