skip to Main Content

Vine a “Symphony” amb els Amics!

Dilluns 14 de juny a les 12.30h
Dilluns 14 de juny a les 18h 
Caixa Fòrum (Com arribar-hi?)
Preu Amics: 4€
*Activitat exclusiva per a socis d’Amics del Liceu, màxim 1 acompanyant.
*Imprescindible reserva prèvia, pagament per avançat. Grup limitat de 16 persones, mascareta i distància de seguretat obligatòries durant tota l’experiència.

Aquest mes de juny, els Amics us proposem descobrir Symphony, una experiència virtual filmada en 360º i ulleres de realitat virtual, que ofereix un viatge a través de la música i que ens permetrà sentir-nos virtualment com un músic més dins d’una orquestra.

A través d’aquesta experiència, gaudirem virtualment de les composicions de BeethovenMahler Bernstein, de la mà del gran director d’orquestra Gustavo Dudamel i dels més de 100 músics integrants de la prestigiosa Mahler Chamber Orchestra.

L’experiència Symphony transcorre en dos espais: una primera sala dedicada a la projecció d’un audiovisual projectat en una gran pantalla i amb un sistema de so envoltant, i la segona sala està destinada a l’experiència immersiva amb ulleres de realitat virtual. L’experiència té una durada aproximada de 45 minuts.

Per inscriure’s en aquestes activitats, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com
Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies