skip to Main Content

Presentació de la Temporada 2020-2021 en exclusiva per als Amics del Liceu

Divendres 19 de juny a les 12h
*Presentació virtual en directe i en exclusiva a través del programa Teams

Com és tradicional, els Amics del Liceu comptem amb una presentació exclusiva per als nostres socis que es farà el proper divendres 19 de juny a les 12h i que anirà a càrrec de Víctor Garcia de Gomar, director artístic del Liceu, acompanyat pel periodista Enric Calpena, que moderarà la xerrada. A causa de les mesures sanitàries, enguany la presentació no podrà ser presencial i s’emetrà en directe a través del programa Teams, al qual us podreu connectar fàcilment a través de l’enllaç que us fem arribar a través del correu electrònic.

En acabar la xerrada s’obrirà un torn de preguntes i respostes que es podrà fer via xat, moderat des del Teatre.

Us recordem, també, que demà 17 de juny s’emetrà en directe la roda de premsa de presentació de la nova temporada a partir de les 11.30h pel Facebook Live del Liceu i també a través de la seva pàgina web fent clic aquí.

Us hi esperem divendres a la presentació per als Amics!

Imatge: (c) Chiharu Shiota, 2019

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies