skip to Main Content

Conferència a l’entorn d’ “Un ballo in maschera”

Dimarts 30 de gener a les 19h (places exhaurides)
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de l’òpera Un ballo in maschera que el Gran Teatre del Liceu presenta el proper mes de febrer amb una proposta escènica de Graham Vick, us convidem a assistir a la conferència presencial que Jaume Radigales, professor universitari i crític musicalens oferirà sobre aquest títol de Verdi. Recordeu que, posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies