skip to Main Content

Conferència a l’entorn d'”Antony & Cleopatra”

Dimarts 24 d’octubre a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de l’estrena europea de l’òpera Antony & Cleopatra que el Gran Teatre del Liceu presenta aquest proper mes d’octubre, us convidem a assistir a la conferència presencial que Antoni Colomer, crític musical i col·laborador habitual d’Amics del Liceu, ens oferirà sobre aquest títol de John Adams que, únicament a les funcions del Liceu, dirigirà musicalment la seva creació. Recordeu que, posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies